KONST / Litografier / Färglitografi 15229089
nr 1522 9089
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Kvinna och två fåglar. Signerad, numrerad 135/340,19x19 cm, yttermått inklusive ram: 21x21 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
måndag 20 februari 2023
kl 20:56:20